Nominovaních
studentů:

0

Akademie - VOŠ, Gymn. a SOŠUP, Sázavská
Světlá nad Sázavou

Nominovaních
studentů:

0

ART ECON – SŠ a VOŠ, Nad Rokoskou
Praha 8

Nominovaních
studentů:

0

ART ECON – SŠ, 91, Husovo nám.
Prostějov

Nominovaních
studentů:

0

AVE ART Ostrava - VOŠ, SUŠ a ZUŠ, Hasičská
Ostrava-jih

Nominovaních
studentů:

0

EKO Gymnázium a SOŠ Multimediálních studií, Na Hrázi
Poděbrady

Nominovaních
studentů:

0

G.A.P. education, SŠ, Libušská
Praha-Libuš-Písnice

Nominovaních
studentů:

0

Michael – SŠ a VOŠ reklamní a umělecké tvorby, Machkova
Praha 4-Chodov

Nominovaních
studentů:

0

SSUŠ designu, Žalanského
Praha 17-Řepy

Nominovaních
studentů:

0

SVOŠ grafická a SUŠ grafická, Křížová
Jihlava

Nominovaních
studentů:

0

SOŠ multimediální a propagační tvorby, Novomeského
Praha 11-Háje

Nominovaních
studentů:

0

SOŠ umělecká a gymnázium, Hulvácká
Ostrava-jih-Zábřeh

Nominovaních
studentů:

0

SPŠ sdělovací techniky, Panská
Praha 1

Nominovaních
studentů:

0

SŠ cestovního ruchu a grafického designu, U Josefa
Pardubice II

Nominovaních
studentů:

0

SŠ designu a módy, Vápenice
Prostějov

Nominovaních
studentů:

0

SŠ designu, Stržiště
Lysá nad Labem

Nominovaních
studentů:

0

SŠ filmová, multimediální a počítačových technológií, Filmová
Zlín

Nominovaních
studentů:

0

SŠ průmyslová a umělecká, Brandlova
Hodonín

Nominovaních
studentů:

0

SŠ průmyslová a umělecká, Praskova
Opava

Nominovaních
studentů:

0

SŠ řezbářská, Nádražní
Tovačov

Nominovaních
studentů:

0

SŠ uměleckomanažerská, Táborská
Brno-Židenice

Nominovaních
studentů:

0

SŠ uměleckoprůmyslová, Zahradní
Ústí nad Orlicí

Nominovaních
studentů:

0

SŠ uměleckých řemesel, Gurťjevova
Ostrava-jih

Nominovaních
studentů:

0

SŠ umění a designu a VOŠ, Husova
Brno-střed

Nominovaních
studentů:

0

SŠ vizuální tvorby, Černilovská
Hradec Králové

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ, Sladovnická
Liberec-Vratislavice nad Nisou

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ varhanářská, Revoluční
Krnov

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ, Poděbradova
Moravská Ostrava a Přívoz

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ a VOŠ, Horní nám.
Jablonec nad Nisou

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ a VOŠ, Skálova
Turnov

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ a ZUŠ Zámeček, Pod Vinicemi
Plzeň 1

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ hudebních nástroju a nábytku, 17. listopadu
Hradec Králové

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ, Hálkova
Jihlava - Helenín

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ keramická a sklářská, nám. 17. listopadu
Karlovy Vary

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ, Československé armády
Frýdek-Místek

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ sklářská, Zašovská
Valašské Meziříčí

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ sklářská, Havlíčkova
Kamenický Šenov

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ sklářská, Smetanovo zátiší
Železný Brod

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ sochařská a kamenická, Husova
Hořice

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ sv. Anežky České, Tavírna
Český Krumlov

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ, Všehrdova
Uherské Hradiště

Nominovaních
studentů:

0

SUŠ, Písecká
Bechyně

Nominovaních
studentů:

0

VOŠ a SPŠ, Gen. Krátkého
Šumperk

Nominovaních
studentů:

0

VOŠ a SUŠ Václava Hollara, Hollarovo nám.
Vinohrady

Nominovaních
studentů:

0

VOŠ grafická a SPŠ grafická, Hellichova
Malá Strana

Nominovaních
studentů:

0

VOŠ oděvního návrhářství a SPŠ oděvní, Jablonského
Praha 7

Nominovaních
studentů:

0

VOŠ sklářská a SŠ, Wolkerova
Nový Bor

Nominovaních
studentů:

0

VOŠ textilních řemesel a SUŠ textilních řemesel, U Půjčovny
Nové Město

Nominovaních
studentů:

0

VOŠU a SUŠ, Žižkovo nám.
Praha 3-Žižkov